⚠︎ Архивная вакансия
Эта вакансия была перемещена в архив. Возможно она уже не актуальна и рекрутер больше не принимает отклики на эту вакансию. Вы можете  найти актуальные похожие вакансии

Full Stack Developer

Прямой работодатель  Zangula ( zangula.com )
Tel Aviv, Israel
Миддл
Информационные технологии • Разработка • Fullstack • Node.js • Angular • AngularJS • React Native • React • WEB • Dev tools
16 июня 2022
Удаленная работа
Опыт работы от 3 до 5 лет
120 000 ₽
Работодатель  Zangula
Описание вакансии

we are looking mid-Full stack developers:

exp 3+ years

Must-have technical skills: FS: FE: React

BE: NodeJS

Database: SQL

Preferred qualities in a candidate:

● Degree in computer science.

● Good English knowledge.

● Proficiency with fundamental front-end languages such as HTML, CSS, and JavaScript.

● Proficiency with server-side languages such as Python, Java, PHP, and .Net.

● Familiarity with database technology such as MySQL

● Excellent verbal communication skills.

● Good problem-solving skills.

● Attention to detail.

● Must have a laptop.

Специализация
Информационные технологииРазработкаFullstackNode.jsAngularAngularJSReact NativeReact
Отрасль и сфера применения
WEBDev tools
Уровень должности
Миддл