⚠︎ Архивная вакансия
Эта вакансия была перемещена в архив. Возможно она уже не актуальна и рекрутер больше не принимает отклики на эту вакансию. Вы можете  найти актуальные похожие вакансии

Android developer

  Gigsberg ( gigsberg.com )
Аккаунт зарегистрирован с email *@hotmail.com
Kharkiv, Ukraine
Джуниор • Миддл • Сеньор
Информационные технологии • Разработка • Android • Mobile • WEB
27 октября 2020
Удаленная работа • Частичная занятость
Опыт работы любой
Работодатель  Gigsberg
Описание вакансии

We outsourcing company.

Looking for freelance IOS and Android devs for a short job.

Need to jumpstart 2 apps, we help with all servers and API backend.

We are a global secondary marketplace that provides people with the opportunity to buy and sell tickets to the biggest live events in sport, live music, theatre and festival. Gigsberg services are available 24/7 on any platform. We provide high quality customer support by an experienced team available 16 hours a day, 7 days via email, web, phone or chat.

Специализация
Информационные технологииРазработкаAndroidMobile
Отрасль и сфера применения
WEB
Уровень должности
ДжуниорМиддлСеньор