⚠︎ Архивная вакансия
Эта вакансия была перемещена в архив. Возможно она уже не актуальна и рекрутер больше не принимает отклики на эту вакансию. Вы можете  найти актуальные похожие вакансии

HR Manager

Частный рекрутер  Рекрутер Светлана ( сайт не указан )
Аккаунт зарегистрирован с email *@gmail.com
Москва, Россия
9 июля 2019

Опыт работы любой
от 50 000 до 100 000 ₽
Описание вакансии

Responsibilities:
- Search for candidates.
- Candidates database management.
- Market research and comp management.
- Motivation program development.

Requirements:
- A minimum of three years of digital market related experience in HR management.
- Intermediate English.
- Good social skills.
- Fundamental understanding of digital marketing.

Conditions:
- Good compensation package with bonuses.
- A comfortable office near Tulskaya metro station.
- Good carrier opportunities.
- Global market challenges.
- Flexible working environment.

Полный рабочий день.

Наш офис находится недалеко от м. Тульская

Мы специализируемся на: HR, HRTech